Producenci
Jesteś fanem Formuły 1? Zaszczep w dziecku pasję dzięki Bburago
Mercedes-AMG F1 W14 E PERFORMANCE

Samochody od lat niezmiennie sprawiają frajdę chłopcom – tym małym i tym… dużym. Jeżeli jesteś fanem Formuły 1, z niecierpliwością wyczekujesz rozpoczynającego się w marcu sezonu wyścigowego. A jeżeli do tego jesteś tatą – to wyczekujesz pewnie tego momentu, gdy swoją pasję będziesz mógł dzielić z synem albo z córką. Zaszczep ją w dziecku dzięki Bburago – kolekcjonerskim autom, wśród których znajdują się także modele wyścigowe.

Zainteresowanie pojazdami różnego rodzaju to najczęściej domena chłopców, choć nie tylko. Od małego fascynują ich wozy strażackie, policyjne, traktory, wywrotki, ciężarówki i… wyścigówki. Rzadko który chłopak poprzestanie na jednym samochodziku – zwłaszcza że cała frajda polega przecież na ściganiu się, a więc zabawie w grupie. Dzieciaki zbierają zdumiewające kolekcje i potrafią wymienić marki i modele samochodów, także tych wyścigowych, kiedy urządzają dywanowe lub podwórkowe Grand Prix.

Formuła 1 – hobby przez pokolenia

Trzeba przyznać, że niektórzy nigdy nie wyrastają z tej pasji. Formuła 1 staje się hobby również w dorosłym życiu. Hobby, które naturalnie przechodzi z ojca na syna – kolejne chłopięce pokoje zostają wypełnione przez motoryzacyjne zabawkami. Niektóre z nich są naprawdę zdumiewające – fascynują nie tylko dzieci, ale też dorosłych, więc nie znikają z półek przez całe lata, ale stanowią stały element kolekcji. Do takich okazów należą samochody Bburago.

Wyścigówki Bburago – jakość i precyzja wykonania

Bburago to marka dobrze znana zarówno przez małych, jak i dużych kolekcjonerów. Jej cechą charakterystyczną jest wysoka jakość zastosowanych materiałów użytych do wyprodukowania pojazdów do zabawy i kolekcjonowania. Poza tym każdy z modeli to idealnie odwzorowana kopia prawdziwego pojazdu. Detale, które znajdują się na każdym z nich, zachwycą nawet najbardziej wymagających odbiorców – przy zakupie samochodów wyścigowych możemy wybrać nawet… kierowcę!

RB16B VERSTAPPEN MERCEDES W12 HAMILTON

Przyjrzyj się niektórym modelom dostępnym w DODO TOYS:

Bburago nie udają wyścigówek, to tak naprawdę wyścigówki w pomniejszonej skali. Przeznaczone dla dzieci od 3 lat, będą nie tylko prezentem, który za każdym razem wywoła uśmiech na twarzy dziecka, ale narzędziem, które pomoże rodzicom zaszczepić pasję do Formuły 1.  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl